█▬█ █ ▀█▀ Absurdy mistrzów tuningu NOWE
█▬█ █ ▀█▀ Absurdy mistrzów tuningu NOWE
Odsłon: 311314 | Ocena: 698 | Czas: 9m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


█▬█ █ ▀█▀ Absurdy mistrzów tuningu NOWE Rozumiem zrobić glebę jak już ktoś chce to niech wypierdoli na zawieszenie Hydro-Pneumatyczne gdzie może sobie auto podnieść to stanu fabrycznego a gdy stoi zniżyć go maksymalnie.. a zakładać Gwint i go zniżyć maksymalnie i są efekty .
Rzucasz na asfalt żyletkę i już nie przejedzie.
jak słysze jak to wszystko stuka i puka to nasuwa mi się myśl, że te auta wołają o pomoc :D
Tak to jest jak się robi tuning bez głowy !
Low life bro :P
Dziadostwo oblepione plastikiem i laminatem
największy absurd to zauważyłem w 5:27 !!!
to jest wiejsci tuning dla debili to nie formula 1 hahhahaahha loosers
Nie żałuję debili!!! niech pourywają wszystko co mają w tych dziwolągach , wszyscy śmieją się z nich ja urywają zderzaki i asfalt rysują, kto zezwolił na wyjazd na drogę takim gównem co na byle kamyku się zawiesza, psie gówno na drodze i wpada w poślizg , przy szybkiej jeździe jak wpadnie w dziurę to szupa od kół się urwie, w tym czymś to przy ruszaniu się odrywa .Badziewiaste nie wiadomo co z wykrzywionymi kołami. Kalectwo i beznadziejaaaaaaa!!!!!
Rozumiem stance , szuranie michą olejową , ale do kurwy nędzy co za debilizm żeby z fajnej gabloty zrobić kalekę jak to pisało kilka osób przede mną ....
ej ale ta honia czarna to ładniutka tylko zamiast gwintu dał bym poduchy i po problemie
jak można tak skrzywdzić auto ? :( ta moda to kara dla niemców za wywołanie wojny ;p
RICE RICE BABY
Nie znacie sie na japonskim stance
To ma być kurwa tuning?
Jakim ograniczonym człowiekiem trzeba być żeby wyzywać ludzi którzy tak tuningują auta. Jest to jego mienie i może robić z nim co chce.. Sam może i nie lubię aż takich kątów. Ale jeśli ktoś używa stwierdzenia "krzywe koła" to aż mi się śmiać chce że to komentują... Zastanawia mnie czy gdybym waszą pasję nazwał gównem.. Te komentarze tych hejterów są tak zbędne że aż boli.. I Ci pseudo znawcy którzy wygadują jakieś pierdoły o krzywych kołach..
nie czaje typów co robią totalną glebę z auta ... później pourywane zderzaki itd... przecież jak by mieli mózg to by dali zawieszenie hydrauliczne japierdole to na niektorych zlotach w Polsce maja takie gleby ale chociaż maja mozg -.- i dają zawieszenie regulowane lub hydraulike ... bzy inne bajery jednak Polska to nie taki glupi kraj
E NO #GLEBA POZDRAWIAM
jeszcze chuje powinni jajami po asfalcie trzeć
upośledzone kurwy